Lubin - Dziennikarz / Reporter / Redaktor

KONTAKT

Lubin - Dodane przez redakcja2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Lubin - Dziennikarz / Reporter / Redaktor

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Dziennikarz - Reporter - Redaktor

w następujących miejscowościach:
>> Legnica, Lubin, Polkowice

ZADANIA
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za pisanie, redagowanie i publikację tekstów, reportaży i wywiadów, wykonywanie zdjęć do publikacji, publikację galerii i plików foto/wideo w ramach ramówki wydawniczej.
Praca o charakterze reporterskim - zarówno w terenie jak i zza komputera. Do jej zadań należeć również będzie m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z przedstawicielami instytucji, firm i organizacji z regionu, bieżące wspomaganie pracy redakcji, układanie ekspozycji treści, a także współpraca z pozostałymi działami portalu. Redakcja i korekta merytoryczna, prace edytorskie, samodzielne realizowanie zadań związanych z tworzeniem publikacji; pozyskiwanie zawartości merytorycznej; autoryzacja wywiadów; współpraca z autorami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

OCZEKIWANIA
* dobra znajomość i zainteresowanie wydarzeniami bieżącymi w regionie, ale również w kraju i na świecie
* lekkie pióro, elastyczność w doborze tematyki, szybkość w działaniu/pisaniu - umiejętność sprawnego pisania, redagowania tekstów;
* bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny - znajomość zasady stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii
* kreatywność i umiejętność pozyskiwania informacji i treści;
* samodzielność w działaniu, systematyczność, dobra organizacja pracy, energia, kreatywność, zapał do pracy, solidność
* znajomość pakietu MS Office
* wykształcenie: min. średnie, w trakcie nauki/studiów, wykształcenie wyższe
* bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Internetu, znajomość aktualnych trendów w zakresie publikacji
* podstawowe doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią (WordPress)
* podstawowe doświadczenie w foto-edycji
* zamieszkanie w powiecie głogowskim lub w gminach ościennych

Dodatkowym atutem będzie:
- minimum roczne doświadczenie dziennikarskie w pracy w serwisie internetowym
- doświadczenie w pracy w newsroomie w redagowaniu depesz
- rozeznanie na rynku polskich i zagranicznych serwisów informacyjnych
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na tłumaczenie tekstów

OFERUJEMY
* dołączenie do multimedialnej redakcji
* możliwość rozwoju i stałą współpracę
* elastyczne warunki pracy
* wynagrodzenie w oparciu o umowę o dzieło
* przyjazną i twórczą atmosferę w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego wraz z próbką swoich dziennikarskich umiejętności (max.5 wybranych artykułów w formacie .rtf / lub linki do max.5 artykułów opublikowanych w internecie).

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa LubinProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Lubin - Dziennikarz / Reporter / Redaktor

Polecane, ciekawe strony z Lubina. Prowadzisz serwis o Lubinie lub zwiazany z Lubin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Oficjalny portal miasta Lubin !Zobacz stronę Portal eLubin !Zobacz stronę Lubin Extra !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lubin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lubina: Legnica ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Jawor ogłoszenia bezpłatne - Bolesławiec ogłoszenia - Leszno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję